Najnowsze wpisy

Posted in: "2023 - Wrzesień"

 • Komputerowa diagnostyka silnika Bosch
  Komputerowa diagnostyka silnika Bosch

  Dbać o swój pojazd powinniśmy nie tylko wtedy, gdy zaczynają się pierwsze problemy, ale także na co dzień. Komputerowa diagnostyka silnika Bosch jest rozwiązaniem, dzięki któremu możemy dowiedzieć się wszystkiego na temat jego stanu. Powinniśmy wykonywać ją regularnie np. raz w roku, ale także za każdym razem, gdy zaczynają pojawiać się sytuacje, które wzbudzają nasze zaniepokojenie lub poważne awarie, których przyczyny są dla nas nieznane.

  Czytaj całość
 • Jak działają wtryskiwacze?
  Jak działają wtryskiwacze?

  Jednym z elementów pojazdu, który zgodnie z zaleceniami specjalistów należy wymieniać co około 200 000 km, są elementy układu paliwowego. Jak działają wtryskiwacze i dlaczego należy wybierać wyłącznie te dedykowane dla naszego pojazdu? O tym dowiedzą się Państwo w naszym krótkim artykule – zapraszamy!

  Czytaj całość
 • Wymiana czy regeneracja wtryskiwaczy?
  Wymiana czy regeneracja wtryskiwaczy?

  Każdy element samochodu z czasem ulega zużyciu, dlatego ich właściciele stają wówczas przed pytaniem: wymiana czy regeneracja wtryskiwaczy? Niezależnie od wyboru, będzie się to wiązało wydaniem określonej sumy pieniędzy, dlatego warto dobrze zastanowić się, która z tych możliwości jest dla nich najbardziej korzystna.

  Czytaj całość
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)