Bosch Quality Scan

Jakość przede wszystkim

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Bosch Diesel Service i naprwiane wtryskiwacze Common Rail oraz pompy wtryskowe są znaczone specjalnym znakiem jakości naprawy.
Wtryskiwacze Common Rail (CRI) i pompy Common Rail (CP) są wyposażone w dodatkową etykietę z numerem ID lub specjalne zatrzaski izolacyjne w przypadku wtryskiwaczy Common Rail do samochodów ciężarowych/użytkowych (CRIN).

Naprawa w jakości Bosch oznacza:
testy na certyfikowanych urządzeniach profesjonalną obsługę i metody przeprowadzania testów fabryczne wartości testowe oraz części firmy Bosch, czyli gwarancję na wykonaną naprawę Sprawdź sam. Zeskanuj numer ID z etykiety naprawianej części diesla przy wykorzystaniu aplikacji Quality-Scan lub odwiedź witrynę QualityScan QualityScan pozwala na proste i szybkie sprawdzenie, czy naprawa wtryskiwaczy i pomp wtryskowych jest potwierdzona przez firmę Bosch. Jedynie komponenty, które przeszły restrykcyjny test jakości zgodnie z wymaganiami firmy Bosch, znajdują się w internetowej bazie. Aby skontrolować proces naprawy podzespołu, pobierz i zainstaluj bezpłatną aplikację QualityScan z Apple Store albo z Google Play. Zeskanuj kod QR z etykiety, aby uzyskać informację na temat naprawianego elementu. Dostęp do danych związanych z naprawą części uzyskasz również na stronie internetowej QualityScan wprowadzając numer ID naprawy.

Pobierz darmową aplikację QualityScan

dla iOS: store.apple.com
dla Android: play.google.com

Pobierz i zainstaluj aplikację.
Zeskanuj kod z podzespołu.
Wyświetl informacje o naprawie.

QualityScan: http://qualityscan.bosch-automotive.com