O nas

Firma BOSCH DIESEL SERVICE MATKOWSKI jest obecna na rynku od 1991 roku i od tego czasu świadczy usługi w zakresie naprawy układów zasilania w silnikach diesla. Od początku działalności posiadamy autoryzację BOSCH DIESEL SERVICE, a w 2014 roku uzyskaliśmy autoryzację Delphi. Działamy zgodnie z wewnętrznymi przepisami i wymaganiami tych firm, zapewniając Klientom najwyższy standard obsługi oraz kompleksowe realizowanie zleceń.

Specjalizujemy się w:
naprawie wtryskiwaczy CR marki Bosch,
regeneracji pomp wtryskowych Delphi, Bosch, WSK, Lucas, Motorpal,
naprawie pomp wysokiego ciśnienia Common Rail,
naprawie pompowtryskiwaczy ze sterowaniem elektronicznym.
Zajmujemy się naprawą układów napędowych zamontowanych w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także maszynach budowlanych i rolniczych różnych producentów. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i narzędzi Bosch oraz Delphi, zapewniając kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Do współpracy zapraszamy Klientów z całego kraju.

Doświadczenie i rozwój

Pomimo wielu lat świadczenia usług i dużej wiedzy, jaką zyskaliśmy realizując zróżnicowane, często skomplikowane zlecenia Klientów, wciąż stawiamy na ciągły rozwój. Bierzemy udział w szkoleniach, zdobywamy kolejne kwalifikacje i w ten sposób możemy oferować naszym Klientom coraz szerszy wachlarz usług. Potwierdzeniem tego są dyplomy i certyfikaty zdobyte na przestrzeni lat, z którymi możecie Państwo zapoznać się poniżej.

Nasze certyfikaty

Nasze cele

Misją firmy BOSCH DIESEL SERVICE MATKOWSKI jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, a celem – satysfakcja Klienta. Dzięki sprawdzonym technikom naprawy wtryskiwaczy i regeneracji pomp wtryskowych, jesteśmy w stanie realizować Państwa zlecenia terminowo i kompleksowo. Pomaga nam w tym bogate zaplecze techniczne, jak choćby nowoczesne urządzenia diagnostyczne czy myjki ultradźwiękowe, oraz wykwalifikowany zespół specjalistów, czuwający nad tym, by wszelkie działania były prowadzone w pełni profesjonalnie. Wartościami, jakimi kierujemy się w trakcie codziennych prac są: kompleksowość, fachowość, terminowość, elastyczność. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów z całej Polski i możemy świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Rzetelne opinie znajdziecie Państwo na naszym profilu GOOGLE FIRMA. Wystarczy kliknąć w LINK Więcej na temat sieci warsztatów Bosch Diesel Service znajdziecie Państwo tutaj

Współpraca

Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich oczekiwań. Do potrzeb każdego Klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, oferując wycenę każdego zlecenia oraz atrakcyjne warunki współpracy. Zapewniamy kompleksową obsługę, fachowe doradztwo i terminowe naprawy – zgodnie z najwyższymi standardami Bosch i Delphi.