Dla warsztatów

Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe.
Doskonale wiemy, że najwyższa jakość usług to zadowolenie naszych klientów, dlatego dbamy o to, aby w ramach naszej działalności mogli oni skorzystać z kompleksowej obsługi.
Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, chcemy zapewnić im możliwość skorzystania z warsztatów specjalizujących się w serwisowaniu i naprawach wszelkiego rodzaju pojazdów, a także sprzętu rolniczego oraz maszyn budowlanych.

Współpraca z warsztatami samochodowymi

Posiadają Państwo swój własny serwis, jednak ograniczeniem w realizacji zleceń wszystkich klientów jest wystarczający sprzęt lub umiejętności?
Nasza oferta skierowana jest właśnie dla Państwa!
Wspólnie możemy zapewnić Państwa klientom kompleksową obsługę, dzięki czemu nie tylko zrealizują każdą usługę, ale także z pewnością wrócą w przyszłości.
Zajmujemy się zarówno naprawami samochodów osobowych i ciężarowych, jak i maszyn budowlanych oraz sprzętu rolniczego.
Posiadamy profesjonalny warsztat, w którym specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i fachową wiedzą kompleksowo zajmą się każdym pojazdem.
Zajmujemy się przede wszystkim komputerową diagnostyką silnika, jak i sprawdzaniem wszelkiego rodzaju pomp: PLD, Scania HPI, Common Rail, a także rotacyjnej i rzędowej.
W razie potrzeb zrealizujemy także usługę ich demontażu.
Wykonujemy także zlecenia na sprawdzanie wtryskiwaczy mechanicznych oraz nadawaniem nowego kodu-ISA-IMA. Poza samymi usługami dysponujemy także szerokim asortymentem części, z którymi możliwa staje się naprawa praktycznie każdego pojazdu, jakimi dysponują nasi klienci. Oferujemy również regenerację pomp wtryskowych marek Delphi, Bosch, WSK, Lucas oraz Motorpal. Stale rozwijamy również nasze umiejętności, dlatego pracownicy naszego warsztatu regularnie uczęszczają na różnego rodzaju szkolenia w celu zdobywania kolejnych kwalifikacji i dbania o zadowolenie każdego klienta z realizowanych przez nas usług.

Na co mogą liczyć współpracujące z nami warsztaty?

Przede wszystkim na atrakcyjne ceny usług oraz rabaty, które pozwolą zapewniać najwyższą jakość usług każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

Autoryzowany Serwis Bosch Matkowski bardzo chętnie podejmie współpracę z warsztatami samochodowymi specjalizującymi się w naprawie aut osobowych i ciężarowych, sprzętu rolniczego i maszyn budowlanych.
W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt drogą mailową biuro@bosch-matkowski.pl lub tel. 608953548